Монтаж (складання)

Монтаж (складання)

Надання послуги з монтажу металоконструкцій ТАФ-87 є важливим напрямком у будівельній індустрії. Послуга включає професійний монтаж різних металевих конструкцій ТАФ-87, таких як гаражі із металу, гаражі для спецтехніки, навіси, склади, ангари та багато інших.

Ціни на роботи по збіранню металоконструкцій виробника ТАФ-87

Найменування робітЦіна, грн
1Складання гаражувід 4 000
2Демонтажні роботидоговірна
За детальною інформацією звертайтесь до відділу продажів за телефоном 050-915-05-38

Ось деякі етапи та послуги при монтажі металоконструкцій:

Планування та консультації: Фахівці ТАФ-87 проводять попереднє обстеження місця встановлення, консультують клієнтів щодо вибору оптимального типу конструкції та її параметрів по телефону або виїзд майстра.

Підготовка будівельного майданчика: Включає підготовку основи, маркування ділянки, встановлення опор та інші роботи з підготовки до монтажу.

Монтаж металоконструкцій: Фахівці ТАФ-87 проводять встановлення та збирання металевих елементів відповідно до проекту, забезпечуючи якісне та безпечне виконання робіт.

Перевірка якості та додаткові роботи: Після завершення монтажу проводиться перевірка якості роботи, коригування необхідних деталей та виконання додаткових робіт, послуг.

Остаточні випробування та здавання об’єкта: Після завершення всіх робіт проводяться остаточні випробування та перевірки, після чого об’єкт вважається зданим замовнику.

Більше фотографій та відео у Галереї…